Sen noci Silvestrovské Tisk E-mail
Napsal(a) Kamil Havlíček   
[06.01.2008]

Byl jsem pověřen hlavou pomazanou (Lišin:-)) abych literárně zpracoval události noci silvestrovské. Nebojte, bude to krátký. Není toho moc, co bych si pamatoval:-)
Úvodem pro ty, co neví. Silvestrovská akce proběhla v klubu Expeditions.cz v Lišinově nově zrekonstruované garáži. Termín „garáž“ už lze v dnešní době považovat za obsolentní. Je z toho teď luxusní útulná klubovna, kde jsou použity architektonické prvky vyjadřující tradiční hodnoty jako „teplo rodinného krbu“, „soudek piva stále dobře vychlazený“ či „Žebro stále dobře naložený“.


Nu, pro mě začal silvestr poklidně. Přišel jsem kolem čtvrté do klubu, a nejprve jsem ostýchavě nahlédl dveřmi. Vevnitř vypadalo vše jako v pohádce. Koberec vyluxován, vůně skořice, v krbu praskalo a na gauči seděl Žebro a četl si noviny. Měl jsem pocit, že jsem přišel domů. Ten pocit ještě zesílil, když Žebro řekl: „Hele, doktore, je třeba nasekat dříví, trochu to tu poklidit a tak.“

Pak už se klub začal pomalu plnit. Cyril přivezl chlaďák a Lišina. No. Teď vlastně ani nevim co psát. Prostě přicházeli lidi, někdo byl veselý, někdo smutný, ale všichni chtěli pivo. Tak jsme museli zapojit chlaďák, což vůbec nebylo jednoduchý, protože jsme nevěděli, do který dírky má přijít COčko a do který PIVíčko. A tak jsme to zapojili blbě, násedovalo pár gejzírků pěny, únik plynu a výbuch smíchu. Ještě že nedošlo k úniku smíchu a výbuchu plynu. To by můj článek končil přesně TADY.

Asi si myslíte, že se tam pak už jen chlastalo, ale to jste na omylu. Například proběhla klinická studie sledující účinky preparátu ANTIETHANOL a dobrovolníky požívající alkohol ve velkém množství ve velkých dávkách. Do studie se přihlásil Roman „Žebro“ Pekař, Cyril a Klárka. Dobrovolníci byli po celou dobu studie vystavování extrémním hladinám ethanolu v krvi, byli pečlivě sledováni a vedl se obsáhlý záznam, který se bohužel nedochoval. Pro srovnání a zachování objektivity byl do studie zařazen element, který byl vystavován stejným vlivům, ovšem BEZ požití ANTIETHANOLU (Lišin). Tento element nebyl o záměru informován. Výsledky studie zveřejním až na konci tohoto článku, popřípadě jsou ke stažení na stránkách renomovaného časopisu „International Journal for Alkoholism and its Support“

Další kulturně společenskou akcí bylo natáčení nového filmu „Ali Baba a 40 loupežníků“ V hlavních rolích: Ali Baba (Cucman) Dirham (Lišin) Dollar (Cyril) Černá koule (Žebro, který si jako režisér ve filmu i zahrál) Mimozemšťan z Proxima Centauri (hrál sám sebe, o jeho původu se stále diskutuje, jako specialista na němou grotesku nám toho sám moc neřekl) Křesťan (John, o jeho pravé viře se však pochybuje) koně, kteří se během natáčení plynule měnili ve velbloudy (Hobl, Helmut, Soňa – původem z Čech, ale v současnosti žijící v Holandsku) doktor provádějíci Ali babovi obřízku (doktor), 40 loupeřníků (kdo byl zrovna po ruce) Za kamerou se motal Mek, režie Žebro, vypravěči Tráva a já. Scénář vznikl až po dokončení filmu. Tímto vás srdečně zvu na premíéru filmu 11.1.2008 v klubu Expeditions.cz s účastí kompletního natáčecího štábu včetně herců. Tisková konference a autogramiáda proběhne po premiéře u kompostu.

Samozřejmě proběhla i řada dalších kulturních a intelektuálních debat (vybraná témata: Pučmeloud vs. Pučmeloun, vepřo-knedlo-zelo vs. knedlo-zelo-vepřo, živá diskuze na téma „míchané nápoje“, Lišinův referát „o pivní pěně“, Trávojc beseda na téma „šťastné manželství“. A pak přišla půlnoc. Bída byl určen jako časomíra, ale nedočkavci bouchali šampaňské s půlminutovým předstihem. A pak nastal chaos. Své vzpomínky jsem shrnul v následujícím odstavci.

Ne ne, to už je jako další odstavec. Ten předchozí, to je jako to bílý místo. Jako že vtip. Chápete. Nic si totiž nepamatuju. Checht, tak jsme se zasmáli a můžeme jít dál.

No a pak už se asi do sedmi do rána nic nedělo. Žebro polil Jíťi hlavu zelenou, a ta se naštvala, a šla ji strčit do lavoru s Jarem na mytí skleniček. Krásně pak voněla, jako citróny. Přišla Irča a její francouzský přítel Vincent, t.č. přejmenován na Vencu. Béďa a Šípek Irče vřejně vyznali lásku, a pak to zapili Zelenou. Pak se začalo schylovat k tragédii, protože došla Zelená. Pokusy s Griotkou a Rumem nepřinesly očekávaný výsledek. Nebýt Vodky, vše by skončilo tragédií. Kolem sedmé to v klubu vypadalo jako po chemickém útoku. Na podlaze se válela vrstva dýmu, a po podlaze polehávala chaoticky polomrtvá těla. Změřil jsem jim pulz a šel si lehnout nahoru na gauč.

No a tak nějak to celé bylo, spoustu věcí tak nebylo, ale hlavně že byla sranda! Mé specální díky patří všem organizátorům akce i ostatním, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na čemkoliv!

Jo, ještě výsledky studie na účinky ANTIETHANOLU. Po pečlivém vyhodnocení všech zjískaných dat a poznatků jsme dospěli k jednomyslnému závěru, že kdo nechce, aby mu bylo blbě, tak ať NE-CHLAS-TÁ.

Kamil


  Komentáře (4)
 1 Přidal Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , 06-01-2008 17:15
takhle nejak to fakt bylo. skvele Kamile jmenuji te klubovnim kronikarem u clanku z netu uz jsem se dlouho takhle nezasmal. diky :grin
 2 Přidal Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , 06-01-2008 18:19
bál jsem se že mi někdo vyjasní co se dělo po půlnoci :D ale koukám, že bíle místo patří do více deníků hned na nový rok ;-D  
jinak Supr článek Kamile 
 
Teď už jen zbývá doufat, že cenzura fotek bude dostatečně milostivá ... 
8)
 3 Přidal ln, 17-01-2008 19:22
skvělé, fftipné, úderné...!!  
(a přitom i vědecké - :x )  
:zzz
 4 Přidal Trava, 22-01-2008 21:53
nejake milostive fotky po cenzure jsou k videni v calnku na oddilovych strankach https://horooddil.zcu.cz/Lisinovogaraz 
+ zde muzete videt i par obrazku a popisku z maroko party


Přidat komentář
  • Komentujte prosím relevantě k obsahu článku.
  • Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.
Jméno:*
E-mail:
Předmět:
Komentář:*Chci být informován emailem o budoucích komentářích
Code
Opište kód:

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

Aktualizováno ( [06.01.2008] )
 
< Předch.   Další >