Vyhlášení celoroční lezecké soutěže Tisk E-mail
Napsal(a) Martin Krátký   
[28.02.2008]
Slavnostní galavečer u příležitosti slavnostního vyhlášení slavné celoroční soutěže 2007 proběhl 29.2.2008 ve velmi slavnostním duchu, ovšem jak jinak, že, když se akce konala v legendární Lišinovo garáži (Expeditions klub)...........

Napište první komentář | Celý článek...

Aktualizováno ( [10.06.2008] )
Celý článek...
 
Živě z Klubu! Tisk E-mail
Napsal(a) Kamil Havlíček   
[20.02.2008]
Je právě přesně zhruba asi tak něco kolem půlnoci, 25. ledna 2008. Nacházím se s mikrofonem v proslulém undergroundovém klubu The Extreme Expeditions Hardcore XXX Club. Je tu OPRAVDU hluk, tak prosím omluvte sníženou kvalitu přenosu. Dnes je zde opravdu výjimečný večer, neboť právě probíhá oslava narozenin jednoho ze zakladatelů klubu, žijící legendy Martina „Lišina“ Lišky. V sále jedna celebrita vedle druhé, pro hustý dým však nikoho nepoznávám. Probojovávám se k pódiu, kde hraje středočeskoznámé undergroundové těleso TyVole.

Napište první komentář | Celý článek...

Aktualizováno ( [03.04.2008] )
Celý článek...
 
Wifi v klubovně Tisk E-mail
Napsal(a) Martin Liška   
[08.02.2008]
Kuba zapojil Wifinu v klubovně takže se mužete připojit. cha.

Napište první komentář | Celý článek...

Aktualizováno ( [08.02.2008] )
 
Sen noci Silvestrovské Tisk E-mail
Napsal(a) Kamil Havlíček   
[06.01.2008]

Byl jsem pověřen hlavou pomazanou (Lišin:-)) abych literárně zpracoval události noci silvestrovské. Nebojte, bude to krátký. Není toho moc, co bych si pamatoval:-)
Úvodem pro ty, co neví. Silvestrovská akce proběhla v klubu Expeditions.cz v Lišinově nově zrekonstruované garáži. Termín „garáž“ už lze v dnešní době považovat za obsolentní. Je z toho teď luxusní útulná klubovna, kde jsou použity architektonické prvky vyjadřující tradiční hodnoty jako „teplo rodinného krbu“, „soudek piva stále dobře vychlazený“ či „Žebro stále dobře naložený“.

Komentáře (4) | Celý článek...

Aktualizováno ( [06.01.2008] )
Celý článek...
 
Lišinovo garáž Tisk E-mail
Napsal(a) Martin Liška   
[04.01.2008]
Článek převzat se svolením H. Trávy z https://horooddil.zcu.cz/Lisinovogaraz

LISINOVO GARAZ - napad, budovani, kolaudace, akce - prosinec 2007

Chlapci skvěle bubnují. Tak to bylo tak. Lisinovi bylo vycitano (jednou nejmenovanou slecnou), ze stale bydli u mamky:-) Tak se odstehoval do garaze... Zebro bydli nedaleko s Karlou. Taky by se chtel odstehovat do garaze ke svemu UAZu:-)
No proste tak. Ti dva se rozhodli vybudovat - udelat z Lisinovo "hnusny" ubytovny peknou navonenou garaz - klubovnu. A vzhledem k tomu, ze Lisin vyhlasil v Adrii, ze vsechno bude ...:pivecko, drogy, promitani, fotky, sipky, kulecnik, pinces, moznost tahat si tam holcicky apod., naslo se spoustu dobrovolniku, kteri v ramci svych casovych moznosti prichazelo pomahat. Krome dvou hlavnich akteru, kteri to financuji - namatkou jmenuji Cyrila, Denyho, Dokturka, Meka, atd. atd. atd.
Kluci maji nafoceny postup praci (asi zverejni bud tady ci by pry snad mely fungovat i www stranky expedition klubu:-)) - hlavne, aby se vedleo o treba promitanich apod.)
A ze se to zmenilo ... je to krasne. Uz i koberec a narazeny soudek vcera byl. Akorat tu skolu ten Lisin zase nak nestiha.

Napište první komentář | Celý článek...

Aktualizováno ( [04.01.2008] )
Celý článek...
 
Vrchol roku v klubu Expeditions.cz Tisk E-mail
Napsal(a) zebro   
[22.12.2007]
Active Image Vykašlal se na Vás Ježíšek, Holka nebo kamarádi. Nám to nevadí!!! Nová expeditions.cz (horolezecko - outdoorová) klubovna je pro Vás připravena. Dogs friendly, children friendly, smoke friendly, alcohol friendly, dance friendly ... Všechno je zkrátka dovoleno, program bohatý (objeví se zde soon as possible). Bude hudba, víno, ženy, zpěv, kytáry, music, filmy - ráno bude k dispozici psychoterapeut, polívka, pivo a okurky. Pro ty co mají strach máme Anti-ethanol. Ale posledně si nikdo nestěžoval - možná si to nikdo nepamatoval. Pro osvěžení paměti snad koukněte na galerii.

Komentáře (3) | Celý článek...

Aktualizováno ( [13.01.2008] )
Celý článek...
 
Vítáme Vás na epeditions.cz Tisk E-mail
Napsal(a) Admin   
[27.07.2007]
Dobrý den,
děkujeme, že jste si vybrali k prezentaci své expedice, výpravy či své osobní prezentaci tento prostor.

Komentáře (2) | Celý článek...

Aktualizováno ( [24.12.2007] )
Celý článek...